Lázeňské procedury

Balíček "Harmonie pro dva ON"

Počet návštěv: 3rezervujte zde

Cena za jednu osobu: 2 380 Kč

Potřebujete poradit s objednávkou ambulantního balíčku procedur?
Kontaktujte vrchní sestru na telefonním čísle 577 152 420.

Tento ojedinělý balíček je určen dvěma osobám – ať už dvěma přátelům, manželům nebo milencům. Zkrátka dvěma lidem, kteří spolu rádi tráví čas, užívají si vzájemnou přítomnost a kteří si chtějí dopřát relaxaci. Většinu procedur totiž absolvujete dohromady – to vám umožní sdílet své dojmy, konverzovat a vychutnávat si společně strávený čas. V průběhu tří návštěv absolvuje každý z vás šest procedur – dvě koupele, dva zábaly a dvě masáže. Dopřejte si zasloužený odpočinek a vyzkoušejte netradiční balíček „Harmonie pro dva“!

Léčebné procedury obsažené v balíčku

  • 1x Koupel s rašelinovým extraktem
  • 1x Konopná minerální koupel
  • 1x Konopný vyživující zábal
  • 1x Obklad se směsí ajurvédských bylin
  • 1x Masáž ruční částečná 15 min
  • 1x Konopná ruční masáž

Popis procedur

Koupel s rašelinovým extraktem

Extrakt z čisté rašeliny působí jako zázrak – má protizánětlivé a analgetické účinky, které se dají snadno zúročit při koupeli. Přimícháním rašelinového extraktu se z ní stane lék na revma a artritidu. Velkým pomocníkem je také na svalovou únavu po sportovních výkonech, dokáže totiž vylučovat kyselinu mléčnou ze svalů a zklidnit tak svalové napětí. Pomůže také s dermatologickými problémy – ať už je to lupénka, atopický ekzém, nebo akné. Koupel má detoxikační účinky, zároveň velmi dobře prohřívá pokožku. Optimální délka koupele je dvacet minut.

Konopná minerální koupel

Žhavou novinkou je konopná minerální koupel. Kombinace léčivé minerální vody a konopného oleje působí regeneračně na pohybový aparát. Také velmi dobře ošetřuje pokožku, kterou trápí neduhy. Doporučuje se proto jako účinná pomoc při lupence, nebo na ekzematickou a problematickou pleť. Taktéž pozitivně působí na pokožku, která je suchá a trpí pod náporem každodenního stresu. Nechejte se hýčkat konopnou koupelí, která má rovněž antirevmatické účinky, navíc zvyšuje elasticitu kůže a úspěšně tlumí projevy stárnutí. Procedura trvá 20 minut.

Konopný vyživující zábal

Trápí vás ekzematická pleť nebo bolesti pohybového aparátu? Nechejte se hýčkat konopným vyživujícím zábalem s 90 % léčivého konopného oleje, který patří mezi nejcennější rostlinné oleje. Obsahuje vitamíny A, D a E. Vitamín E je důležitý antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály. Konopný zábal poskytuje rychlou pomoc problematické pokožce, kterou trápí ekzém, nebo lupénka. Doporučuje se také na suchou pleť, která je vystavena každodennímu vyčerpávajícímu stresu. Úspěšně tlumí projevy stárnutí a zlepšuje elasticitu kůže.

Obklad se směsí ajurvédských bylin

Parafín je speciální druh vosku, který se v lázeňství využívá pro své termoterapeutické účinky. Jakmile se zahřátý parafín aplikuje formou obkladu, rychle tuhne. Tím se uvolňuje velké množství tepla, které blahodárně působí na celé tělo – parafínový obklad prohřívá, čímž tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Kombinace parafínového obkladu a směsi ajurvédských bylin přináší blahodárné účinky pro celý organismus. Mezi tyto byliny řadíme třeba hořčici indickou, libavku, kafrovník, blahovičník nebo skořici cejlonskou. Obklad úspěšně tlumí lokální bolesti zad a svalů, působí preventivně proti virózám a pomáhá při chronických onemocněních horních cest dýchacích. Bojuje proti bolestem hlavy a také proti zákeřné migréně. Nechejte se hýčkat léčivou silou ajurvédských bylin, která navodí pocit relaxace a přispěje k dobrému zdraví.

Masáž ruční částečná 15 min

Cítíte se nepříjemně unavení? Podléháte každodennímu stresu? Dopřejte si ruční masáž v Lázních Kostelec. Masáž patří mezi nejstarší formy terapie, na lidské tělo má totiž odedávna blahodárný vliv. Účinně podporuje metabolismus, ulevuje namoženým a ztuhlým svalům, zvládá nabudit unavený organismus, uvolňuje napětí a odbourává nahromaděný stres. Doporučuje se prakticky u všech onemocněních pohybového aparátu. Napomáhá také v rámci prevence – ruční masáž úspěšně posiluje zdraví a zvyšuje celkovou odolnost. Částečná masáž, která není striktně limitována, je prováděna na té partii, která v daný okamžik trpí nejvíce. Před masáží je ideální danou partii prohřát – třeba při předcházející proceduře. Na výběr je ze tří typů podle délky: 15 minut, 30 minut a 60 minut.

Konopná ruční masáž

Trápí Vás problematická pokožka? Nechejte se hýčkat konopnou ruční masáží! Konopný antirevmatický olej se používá ke zvlhčování a výživě. Značně snižuje její suchost, která často vede až k podráždění. Je vhodný zejména na citlivou pokožku. Přítomné antioxidanty navíc působí proti procesům stárnutí. Konopný olej také napomáhá při léčbě popálenin a hojení ran. Konopná ruční masáž spojuje blahodárné účinky oleje z konopí a rekondiční masáže. Délka procedury je 30 minut.

Rezervace balíčku "Harmonie pro dva ON"Odeslaním objednávky souhlasí žadatel se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídek Hotelu Lázně Kostelec u Zlína podle Zákonu č.101/2000 Sb. Svůj souhlas může žadatel kdykoliv písemně odvolat na e-mail: nezasilat@hotelkostelec.cz.

Stránky si právě prohlíží 20 uživatelů. Pošlete vzkaz vývojářům.

Objednávka katalogu pobytů

Vyplňte prosím adresu, na kterou Vám zdarma zašleme kompletní katalog lázeňských pobytů, případně si jej stáhněte v PDF verzi ZDE (PDF).

Katalog pobytů
* - nepovinný údaj

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit s objednávkou Vašeho pobytu? Zadejte prosím Váš kontaktní telefon nebo e-mail.


Hotelová recepce
Non-stop
+(420) 577 152 111

Rezervace pobytů
Po-Pá 8:00 - 17:00
+(420) 577 152 152
+(420) 577 152 159

Rezervace procedur
Po-Pá 7:30 - 15:30
+(420) 577 152 420
Hotel Lázně Kostelec u Zlína
Lázně 493
763 14 Zlín

tel.: +(420) 577 152 111
GSM: +(420) 777 914 848
GSM: +(420) 777 914 849
fax: +(420) 577 152 166

Dopravní spojení ze Zlína
Doporučené Vi3 taxi: +(420) 778 770 770
MHD č. 4, 5, 35, 36

Vzkazovník pro vývojový tým

Máte chuť vývojářům sdělit, co byste si přáli na tomto webu zlepšit?

Kontaktní údaje

Hotel Lázně Kostelec u Zlína
Lázně 493
763 14 Zlín
tel.: +(420) 577 152 111
fax: +(420) 577 152 166

Název subjektu: ZLÍNSAT, spol. s r.o.
Sídlo: Zlín - Kostelec, Lázně 493, PSČ 76314
IČ: 49972375, DIČ: CZ49972375
Spisová značka: C 13613 vedená u rejstříkového soudu v Brně
Den zápisu: 07.01.1994

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin