Lázeňské procedury

Balíček "Detoxikační balíček"

Počet návštěv: 3rezervujte zde

Cena za jednu osobu: 3 290 Kč

Potřebujete poradit s objednávkou ambulantního balíčku procedur?
Kontaktujte vrchní sestru na telefonním čísle 577 152 420.

Dnešní doba je plná spěchu, stresu a také civilizačních chorob, což má na lidský organismus velmi negativní dopad. Ideálním prostředkem k jeho detoxikaci je balíček procedur s názvem Detoxikační balíček obsahující speciálně zvolené procedury, které z těla odstraní nahromaděné škodliviny a toxiny a nastartují Váš organismus. V průběhu tří návštěv absolvujete dvě voňavé medové detoxikační masáže, které prokrví pokožku a aktivují vnitřní orgány, dále také sirnou koupel se solí z Mrtvého moře a detoxikační zábal s mořskou řasou, které díky obsaženým aktivním látkám podporují detoxikační procesy v těle. Těšit se můžete také na ruční lymfatickou masáž nohou, která s pomocí jemných tahů zbaví Vaše tělo škodlivých toxických látek, nebo na zábal se včelím voskem. Dopřejte si příjemný detox, který probudí Váš organismus a dodá mu ztracenou energii!

Léčebné procedury obsažené v balíčku

  • 1x Koupel se solí z Mrtvého moře
  • 1x Obklad se včelím voskem
  • 1x Zábal s mořskou řasou
  • 1x Lymfatická ruční masáž částečná 45 min
  • 2x Medová masáž

Popis procedur

Koupel se solí z Mrtvého moře

Bájné Mrtvé moře, které je více než 3 miliony let staré, patří mezi světové unikáty. Jedná se o nejslanější moře na planetě, které obsahuje tolik soli, že nás bez problému udrží na hladině. Velkým přínosem jsou také minerální látky – voda z Mrtvého moře totiž obsahuje 30 % minerálních látek. Kromě základních minerálů jako jsou vápník, draslík, brom a hořčík, poskytuje sůl z Mrtvého moře dalších 21 léčivých minerálů a stopových prvků, které naše tělo v průběhu koupele velmi dobře absorbuje. Tyto látky jsou vysoce ceněné zejména pro aktivaci oběhového systému a vyživování pleti, ale také proto, že dokáží zmírnit revmatické potíže a metabolické poruchy. Neopomenutelné jsou taktéž relaxační účinky koupele na lidský organismus. Délka procedury je 20 minut.

Obklad se včelím voskem

Včelky využívají vosk jako spižírnu medu a pylu, zároveň s ním zateplují svá obydlí. A jaký význam má vosk pro člověka? Archeologové dokázali, že vosk byl již od nejstarších dob využíván při výrobě forem na odlévání kovových předmětů. V lázeňství se vosk používá pro vysoký obsah hodnotných látek. Obsahuje až 284 složek, třeba ceněný vitamín A, který je užitečný zejména pro vysušenou pokožku. Obklad se včelím voskem navíc spojuje léčivé účinky a aromaterapii – při zahřívání uvolňuje typickou vůni, která zaručí, že se z obkladu stane příjemný zážitek pro všechny smysly. Nechejte se hýčkat procedurou s dary přírody. Délka je 20 minut.

Zábal s mořskou řasou

Mořskou řasu využívali pro kosmetické účely již starověcí Egypťané, Řekové i Římané. Dnes jsou součástí celé řady výrobků a stále více lidí objevuje jejich blahodárné účinky. Bahenní zábal s mořskou řasou je známý jako postrach pomerančové kůže. Zlepšuje totiž látkovou výměnu, prokrvuje a napomáhá právě v odbourávání celulitidy. Díky obsaženým aktivním látkám podporuje detoxikační procesy v těle a úspěšně zpevňuje pokožku celého těla. Při opakované aplikaci pleť vyživuje a změkčuje a zároveň zeštíhluje postavu, protože odbourává podkožní tuk v problematických partiích. Délka procedury je 30 minut.

Lymfatická ruční masáž částečná 45 min

Předpokladem pro zdraví každého z nás je bezchybná funkce lymfatického systému. Ten ale v dnešní době velmi trpí. Kombinace každodenního stresu, mnoha civilizačních onemocnění a nevhodného jídelníčku vystavuje organismus velké zátěži. Výsledkem tohoto koktejlu je únava, vyčerpanost, slabost či otoky kotníků. Nejvíce trpí osoby, které nadměrně zatěžují končetiny – ať už jde o prodavačky či sportovce. S pomocí jemných tahů se v průběhu ruční částečné lymfatické masáže Vaše tělo zbaví škodlivých toxických látek a míza se tak znovu rozproudí. Tím dojde k odlehčení lymfatického systému a také k regeneraci organismu. Lymfatická masáž je navíc velmi účinným bojovníkem proti celulitidě, která vzniká především z usazených odpadních látek v podkoží, ze kterých vzniká ona pomerančová kůže. Délka procedury je 45 minut.

Medová masáž

Včelí med patří mezi nejdůležitější a také nejznámější včelí produkty. Pracovité včelky jej vytvářejí z nektaru květů. Med má pro člověka mnoho využití – ať už v potravinářství nebo v lékařství. Obsahuje mnoho vitamínů a tělu prospěšných enzymů, zároveň dodává energii, ale nezatěžuje trávicí soustavu. Hojivé dextriny, které se v něm vyskytují, úspěšně tlumí bolest zanícených sliznic. V lázeňství se med nejčastěji využívá při masážích. Spojení detoxikačních účinků medu a masérských hmatů očišťuje tělo od choroboplodných zárodků. Díky medové masáži se prokrví pokožka a aktivují vnitřní orgány. Postupně se z těla odstraní nahromaděné škodliviny a toxiny. Masáž účinně napomáhá v léčbě alergií, žaludečních a střevních potíží, revmatismu nebo při nespavosti a bolestech hlavy. Délka procedury je 30 minut.

Rezervace balíčku "Detoxikační balíček"Odeslaním objednávky souhlasí žadatel se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídek Hotelu Lázně Kostelec u Zlína podle Zákonu č.101/2000 Sb. Svůj souhlas může žadatel kdykoliv písemně odvolat na e-mail: nezasilat@hotelkostelec.cz.

Stránky si právě prohlíží 11 uživatelů. Pošlete vzkaz vývojářům.

Objednávka katalogu pobytů

Vyplňte prosím adresu, na kterou Vám zdarma zašleme kompletní katalog lázeňských pobytů i s ceníkem, případně si je oba stáhněte v PDF verzi. Katalog ZDE (PDF) a ceník ZDE (PDF).

Katalog pobytů
* - nepovinný údaj

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit s objednávkou Vašeho pobytu? Zadejte prosím Váš kontaktní telefon nebo e-mail.


Hotelová recepce
Non-stop
+(420) 577 152 111

Rezervace pobytů
Po-Pá 8:00 - 17:00
+(420) 577 152 152
+(420) 577 152 159

Rezervace procedur
Po-Pá 7:30 - 15:30
+(420) 577 152 420
Hotel Lázně Kostelec u Zlína
Lázně 493
763 14 Zlín

tel.: +(420) 577 152 111
GSM: +(420) 777 914 848
GSM: +(420) 777 914 849
fax: +(420) 577 152 166

Dopravní spojení ze Zlína
Doporučené Vi3 taxi: +(420) 778 770 770
MHD č. 4, 5, 35, 36

Vzkazovník pro vývojový tým

Máte chuť vývojářům sdělit, co byste si přáli na tomto webu zlepšit?

Kontaktní údaje

Hotel Lázně Kostelec u Zlína
Lázně 493
763 14 Zlín
tel.: +(420) 577 152 111
fax: +(420) 577 152 166

Název subjektu: ZLÍNSAT, spol. s r.o.
Sídlo: Zlín - Kostelec, Lázně 493, PSČ 76314
IČ: 49972375, DIČ: CZ49972375
Spisová značka: C 13613 vedená u rejstříkového soudu v Brně
Den zápisu: 07.01.1994

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin