Lázeňské procedury

Balíček "Babiččino tajemství"

Počet návštěv: 3rezervujte zde

Cena za jednu osobu: 2 930 Kč

Potřebujete poradit s objednávkou ambulantního balíčku procedur?
Kontaktujte vrchní sestru na telefonním čísle 577 152 420.

Vůně čerstvě utržených jahod, dozrávajícího obilí či domácího chleba provázela venkovský život po staletí. V dnešní uspěchané době nám ale tradiční produkty venkova čím dál víc chybí. Dopřejte si proto balíček procedur s názvem Babiččino tajemství, který Vás přenese zpět do časů, kdy se láska k přírodě snoubila s lidským snažením a vytvářela mnoho darů prospěšných pro naše zdraví. V průběhu tří návštěv se můžete těšit na dvě ovesné koupele, které díky vysokému obsahu zinku pokožku regenerují, zvláčňují a udržují ji pevnou a zdravou. Následovat bude i syrovátková minerální koupel snoubící v sobě blahodárné účinky léčivého sirovodíku a přírodního pokladu – „mléčného séra“ neboli syrovátky z kozího mléka. Detoxikaci a prokrvení organismu zajistí medová masáž a dva zábaly se včelím voskem spojí léčivé účinky a aromaterapii – při zahřívání se uvolňuje typická vůně, která zaručí, že se ze zábalů stane příjemný zážitek pro všechny smysly. Neváhejte a vyzkoušejte návrat ke kořenům s Babiččiným tajemstvím!

Léčebné procedury obsažené v balíčku

  • 1x Sirná minerální koupel s kozí syrovátkou
  • 2x Ovesná koupel
  • 2x Obklad se včelím voskem
  • 1x Medová masáž

Popis procedur

Sirná minerální koupel s kozí syrovátkou

Regenerační syrovátková koupel v sobě snoubí blahodárné účinky léčivého sirovodíku a přírodního pokladu – „mléčného séra“ neboli syrovátky z kozího mléka. Tuhle kombinaci doplňuje sůl z Růžového jezera, která je svým složením velmi často přirovnávána k soli z bájného Mrtvého moře. Smyslný zážitek dokresluje vůně levandule. Koupel je vhodná pro všechny typy pokožky, ale nejvíce uleví pokožkám astmatickým, trpícím lupenkou či akné. Procedura trvá dvacet minut, doporučuje se následný suchý zábal v délce deset až patnáct minut.

Ovesná koupel

I když je oves nejmladší ze všech obilovin, jeho blahodárné účinky znali naši předkové velmi dobře – čaj z namletých zrn celkově zklidňoval a pomáhal při nespavosti, s pomocí výtažků z ovsa se zase obohacovaly koupele nejmladších, aby dětská kůže zůstala zdravá a hebká. Moderní medicína tyto účinky jen potvrdila – oves velmi pozitivně působí na ekzémy (třeba atopický), dokáže zklidnit svědění kůže a úspěšně napomáhá odstraňovat rozličné dermatitidy. Díky vysokému obsahu zinku pokožku regeneruje, zvláčňuje a udržuje ji pevnou a zdravou. Je také zdrojem vitamínu B, který je důležitý pro nervový systém a krvetvorbu. Ovesná koupel příznivě ovlivňuje revma, ischias nebo ústřel. Vhodná je zejména pro klienty s nadměrně namáhanou pokožkou, která trpí, je přecitlivělá nebo často máčená ve vodě. Léčivé účinky koupele jistě ocení také maminky, jejichž ratolesti trpí na ekzémy. Procedura trvá celkem 20 minut.

Obklad se včelím voskem

Včelky využívají vosk jako spižírnu medu a pylu, zároveň s ním zateplují svá obydlí. A jaký význam má vosk pro člověka? Archeologové dokázali, že vosk byl již od nejstarších dob využíván při výrobě forem na odlévání kovových předmětů. V lázeňství se vosk používá pro vysoký obsah hodnotných látek. Obsahuje až 284 složek, třeba ceněný vitamín A, který je užitečný zejména pro vysušenou pokožku. Obklad se včelím voskem navíc spojuje léčivé účinky a aromaterapii – při zahřívání uvolňuje typickou vůni, která zaručí, že se z obkladu stane příjemný zážitek pro všechny smysly. Nechejte se hýčkat procedurou s dary přírody. Délka je 20 minut.

Medová masáž

Včelí med patří mezi nejdůležitější a také nejznámější včelí produkty. Pracovité včelky jej vytvářejí z nektaru květů. Med má pro člověka mnoho využití – ať už v potravinářství nebo v lékařství. Obsahuje mnoho vitamínů a tělu prospěšných enzymů, zároveň dodává energii, ale nezatěžuje trávicí soustavu. Hojivé dextriny, které se v něm vyskytují, úspěšně tlumí bolest zanícených sliznic. V lázeňství se med nejčastěji využívá při masážích. Spojení detoxikačních účinků medu a masérských hmatů očišťuje tělo od choroboplodných zárodků. Díky medové masáži se prokrví pokožka a aktivují vnitřní orgány. Postupně se z těla odstraní nahromaděné škodliviny a toxiny. Masáž účinně napomáhá v léčbě alergií, žaludečních a střevních potíží, revmatismu nebo při nespavosti a bolestech hlavy. Délka procedury je 30 minut.

Rezervace balíčku "Babiččino tajemství"Odeslaním objednávky souhlasí žadatel se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídek Hotelu Lázně Kostelec u Zlína podle Zákonu č.101/2000 Sb. Svůj souhlas může žadatel kdykoliv písemně odvolat na e-mail: nezasilat@hotelkostelec.cz.

Stránky si právě prohlíží 13 uživatelů. Pošlete vzkaz vývojářům.

Objednávka katalogu pobytů

Vyplňte prosím adresu, na kterou Vám zdarma zašleme kompletní katalog lázeňských pobytů i s ceníkem, případně si je oba stáhněte v PDF verzi. Katalog ZDE (PDF) a ceník ZDE (PDF).

Katalog pobytů Ceník pobytů a služeb
* - nepovinný údaj

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit s objednávkou Vašeho pobytu? Zadejte prosím Váš kontaktní telefon nebo e-mail.


Hotelová recepce
Non-stop
+(420) 577 152 111

Rezervace pobytů
Po-Pá 8:00 - 17:00
+(420) 577 152 152
+(420) 577 152 159

Rezervace procedur
Po-Pá 7:30 - 15:30
+(420) 577 152 420
Hotel Lázně Kostelec u Zlína
Lázně 493
763 14 Zlín

tel.: +(420) 577 152 111
GSM: +(420) 777 914 848
GSM: +(420) 777 914 849
fax: +(420) 577 152 166

Dopravní spojení ze Zlína
Doporučené Vi3 taxi: +(420) 778 770 770
MHD č. 4, 5, 35, 36

Vzkazovník pro vývojový tým

Máte chuť vývojářům sdělit, co byste si přáli na tomto webu zlepšit?

Kontaktní údaje

Hotel Lázně Kostelec u Zlína
Lázně 493
763 14 Zlín
tel.: +(420) 577 152 111
fax: +(420) 577 152 166

Název subjektu: ZLÍNSAT, spol. s r.o.
Sídlo: Zlín - Kostelec, Lázně 493, PSČ 76314
IČ: 49972375, DIČ: CZ49972375
Spisová značka: C 13613 vedená u rejstříkového soudu v Brně
Den zápisu: 07.01.1994

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin